Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Siteleri

Merhaba sevgili arkadaşlar bilindik üzere Alem panel olarak sizlere her zaman daha kaliteli hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Sesli sohbet siteleri ve Sesli chat portalları kodlamaya devam ediyoruz. Son zamanlarda benim tasarımlarımı kopyalayıp diger panelcilere satmaya çalışan lagam farelerine inanmayınız. Alempanel.com‘dan Alınmayan hiç bir Seslichat portalının veya scriptinin Mesuliyeti bize ait değildir.

Sizlerde kenize kaliteli Sesli chat panelleri yaptırmak istiyorsanız kapımız her daim sizlere açıktır. Sanal içerisinde bizlerin emeklerini çalıp sizlere satmaya çalışan aciz insanların sözlerine kanmayın. Sizlerin para verip satın aldıgınız panelin içerisine Shell atıp öyle sizlere veriyor ve sizin ruhunuz bile duymuyor hem para vereceksiniz hemde sizlere vürüslü dosya verecek.

Bazen bizlerin fiyatlarını yüksek bulup gidip bizim panellerimizi kopyalayan insanlardan satın alıyorsunuz. Bunu yapmamanızı tavsiye ederim.

Cumali Durmaz

Sesli Chat ve Sesli sohbet Uzmanı - Alempanel.com

Related Posts

Ramazanda Yapılan 5 Beslenme Kusuru

Ramazanda Yapılan 5 Beslenme Kusuru

Web Online Photoshop

Web Online Photoshop

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Neden Seo Önemli?

Neden Seo Önemli?

1 Comment

  1. Cok Dogru Demişsiniz Katılıyorum Size. Dün bir panelcinin sayfasına ugradım Cover panel i gördüm fiyat istedim 700 tl fiyat verdi ama imzalar sanırım başka panelciye ayitti. o panelciye yazdım oda benim ama kullanmıyorum dedi size yaptırmış sanırım.

    Hangi panelci derseniz liderpanel diye bir panelci sizinle bagı varmı çok güzel tasarım uygun fiyat vermedi ve topu size attı panel sahibi sizmişsiniz. sanırım sizden satın alabilceğimi ifade etii..
    Uygun Fiyat verirseniz sizden ala bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi:  08:00 – 23:00

Salı:  08:00 – 23:00

Çarşamba:  08:00 – 23:00

Perşembe:  08:00 – 23:00

Cuma:  08:00 – 23:00

Cumartesi:  08:00 – 00:00

Pazar:  08:00 – 20:00