AlemPanel.com,Web Tasarım + Wordpress + Logo + Grafik

[sp_wpcarousel id="1315"]

Sesli Panel Nedir

 • 11 ay önce, Alempanel tarafından yazılmıştır.
 • 2 Yorum
 • Blog

Sesli Panel Nedir ? Merhaba sevgili okurlarımız Sesli panel ve sesli chat panelleri insanların sizin sitesine giriş yaparak sohbet ettikleri platforma sesli panel denir. Sesli chat panel bir çok panelci tarafından yapılan işçiliğe göre değişir.  Kaliteli sesli panel işlerinizi güvendiğiniz firmalardan yaptırmanızı öneriyoruz. Neden mi ? Kodlama hataları ve Sesli panel açıkları yüzünden canınız yana bilir. Bir çok Hacker sesli panel içerilerine zararlı kodlar ekleyerek sizinde bunu bilmediğiniz için sitenize kurduğunuz an itibaren siteniz tehdit altında ola bilir. Sanal ortamlarda dediğimiz gibi bir çok yazılımcı bulunmaktadır. Güvenmediğiniz kişilerin hesaplarına para göndermeyiniz.    

 1. Öncelikle Selamun Aleykum.. Sizi Son 1 aydır takip ediyorum çalışmalarınızdaki kalite ve güzel anlatımı..

  ben cok uzun zaman oldu bu mesleği bırakalı hatta sultanbilisim.com adı altında çalışıyordum bırakmam gerektiğini düşündüm çünkü seslipanel işini yapan düzgün insanların ismi leklendigini düşündüm.

  ve bu nedenle seslipanel piyasasını
  Bıraktım kendini sanal hacker sanan bir kac cakma warezden indirdikleri panellerle şov yapan panelciyim takılan kişi ve kişilerden dolayı bıraktım…

  Velhasil Kelam.. Hayatınızda ve çalışma hayatınızda başarılar dilerim.. Gördügüm kadarıyla Ahmet abi ye cok iyiliğiniz dokunmuş ve cok panel yapmışşsınzı cok değerli bir kişiliğe sahiptir kendisi onun gibi kişiler cok nadir bulunur.. Adına kim blog atsana inanmayın bunlar hep komplodur..

  Saygılar…

  Mehmet Baki Şahan..

Bir Yorum Yazın