Sesli Chat Panelciler

Sesli Chat Panelciler

Bu gün neden bu konuya değindim onu sizlere aktarmak istiyorum İnternet üzerinden kendi adına domain alıp kurumsal gibi insanlara sesli chat siteleri açan arkadaşlar var sanalda o kadar dolandırıcı var ki kime güveneceğinizi bilmiyorsunuz.

Kim istemez ki güzel bir sitesi olsun hızlı, kasmadan, mobil uyumlu, Googleye uygun, Seo puanı yükseki hosting hızı bunları hesaba katmasanız hiç bir sitenizi googlede yükseltemez ve sürekli yerinizde sayarsınız.

Nedense gözüme hep şunlar çarpıyor insanlar Sesli Sohbet sitesinin görseline bakıyor burada yanlış yapıyorsunuz. Ne yapmanız mı gerekiyor yukarıda belirttim. Siteyi açıp siteye hiç makale yazmayan kişiler googlede neden Sesli chat kelimesinde yokum diye sızlayan insanlar var. Eğer site sahibi iseniz ve daha çok kullanıcıya ulaşmak ve googlede yükselmek istiyorsanız makale yazmanızı tavsiye ederim günlük en az 1 makale ve 300 kelime olacak şekilde ( Başka sitelerden Aldığınız Makaleleri Kesinlikle Sitenizde Paylaşmayınız Yoksa siteniz Google Tarafından Banlanır )

Kısa bir bilgi sizlere aktarmak istedim sizlerde kalite bu işin uzmanına baş vurup sizlerde kaliteli site sahibi ola bilirsiniz.

Cumali Durmaz

Sesli Chat ve Sesli sohbet Uzmanı - Alempanel.com

Related Posts

Ramazanda Yapılan 5 Beslenme Kusuru

Ramazanda Yapılan 5 Beslenme Kusuru

Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Siteleri

Web Online Photoshop

Web Online Photoshop

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi:  08:00 – 23:00

Salı:  08:00 – 23:00

Çarşamba:  08:00 – 23:00

Perşembe:  08:00 – 23:00

Cuma:  08:00 – 23:00

Cumartesi:  08:00 – 00:00

Pazar:  08:00 – 20:00