Kişisel Site

 • Tel: (+90) 537 043 88 98
 • Skype: Alempanel
 • Adres: ANTALYA / MERKEZ
  []  

Sesli Chat Panelci

13 Mart 2018 | Yazar: Alempanel | 5 Yorum Yapılmış | Görüntülenme

Sesli Chat Panelci

Merhaba sevgili sesli chat sahipleri sizlerde kaliteli bir panelci mi arıyorsunuz ? O zaman kaliteli bir panelci’de Arayacağınız bazı kriterler olması lazım. Kaliteli ve daimi iş yapıyor mu ? Daha önce Kurduğu sesli chat ve sesli sohbet sitelerine giderek panelcilerin’den memnun olup olmadığını sorun.

Bunun ayıbı yok arkadaşlar sanal içerisinde bir çok dolandırıcı gezinmektedir Paranızı bu dolandırıcılara kaptırmayın. Kodlama bilmeyen Hatta bir logo bile yapamayan panelciler sanal içince cirit atıyorlar. Güvenilir ve kaliteli işçiliği ile bu işi uzun yıllardır yapan arkadaşlar bulunmaktadır onlara baş vuru yaparak bilgi ala bilirsiniz.

Makale yazmam ve Blog açmam sizi bilgilendirmek amaçlıdır kesinlikle sizi yanılmak amaçlı yazmıyoruz. Madem bir web sitesi sahibi olmak istiyorsunuz o zaman kaliteli kişilerden kurulum yaptırın. Google‘ye uygun bir şekilde web sitesi sahibi akabinde Seo‘ya uygun ve mobil olmasına dikkat etmeniz gereken hususlardan birisidir.

Benzer Yazılar

Sesli panel Nedir ?
Sesli Panel Nedir ? Merhaba sevgili okurlarımız Sesli panel ve sesli chat panelleri insanların sizin sitesine giriş yaparak sohbet ettikleri platforma sesli panel denir. Sesli chat panel bir çok panelci tarafından yapılan işçiliğe göre değişir.  Kaliteli sesli panel işlerinizi güvendiğiniz firmalardan yaptırmanızı ön...
Cesurpanel
Öncelikle selamun aleyküm cesurpanel sizinle iletişime geçmek istemedim lakin siz adam gibi adam olsaydınız sizinle iletişime geçerdim bu blogda sizi küçük düşürmek hakaret etmek adına yazmıyorum. Cesur panel Siz insanların emeklerini çalarak, kodlama bilmeden, insanların emeklerine saygısızlık ederek birde kalmış ...

Yorumlar

 1. Murat Karakeceli dedi ki:

  Merhaba değerli meslektaşım cok güzel anlamlı makaleler paylaşıyorsun.. evet okudum cok doğru anlatıyorsun her kelimende..

  Alempanel Kodlama Grafik tasaırm hayatında başarılar dilerim..

 2. rıdvan dedi ki:

  Merhaba kardeşim başarılar dilerim dilerim ki istediğin pozisyona gelirsin en kısa surede

 3. Dianeboisa dedi ki:

  Güzel

 4. cokrqui dedi ki:

  güzel işler çıkarıyorsunuz

 5. isepuxemu dedi ki:

  Elinize saglık


Spam Protection by WP-SpamFree