Alempanel’den Duyuru

Alempanel’den Duyuru

Değerli dostlar sevgili kullanıcılar merhaba yine bir makale yazma gereği duydum biliyorsunuz Sesli chat Portalı Karamel panelimizi aktif ettik ve bazı insanlar bunu fırsat bilip emeklerimizi hiçe sayıp panelimizin kopyasını yapmaya başlamışlar. Şimdi size soruyorum benim 1 ay emek verip gece gündüz tasarım edip sizler kopyalayıp kulanın diye yapmadım emeklerimi hiçe sayıp kullana bilirsiniz. Bir an kendinizi benim yerime koyup öyle düşünür müsünüz? Onu geçtim dostlar bu Karamel paneli yapıp 50 tl ye satıyorum diyen insanlar var onlara tek demek istediğim yazıklar olsun 50 tl ihtiyacınız varsa gelin kapımı çalın biz size yardım edelim.

Alempanel olarak ben yeni tasarımlar yapmaya ve çıkarmaya devam edeceğim ve eğer bize önem verip bu yazımızı okuyorsanız sizden bir isteğim var dostlar bu paneli Sağdan soldan alırsanız da kullanırsanız da sunucunuza ve Reselinizi gelecek hiç bir zarardan Alempanel Sorumlu değildir. Çünkü bu paneli yapan kişi illa içine bir Shell yada Açık koyup öyle size satacaktır.

Bizim samimiyetimize güveniyorsanız sizde alempanel ile tanışın gönüller bir olsun. Bu arada aktarmak istiyorum ben panelcilik yapmıyorum sadece Tasarım, logo desing, WordPress üzerine çalışmalar yapıyorum.

Cumali Durmaz

Alempanel.com Sahibi

Cumali Durmaz

Sesli Chat ve Sesli sohbet Uzmanı - Alempanel.com

Related Posts

TrendLife Sesli Chat Paneli

TrendLife Sesli Chat Paneli

Sesli Chat Web Tasarım

Sesli Chat Web Tasarım

Charming v2 Sesli Sohbet Portalı

Charming v2 Sesli Sohbet Portalı

Mobil Uyumlu Sesli Chat Paneli

Mobil Uyumlu Sesli Chat Paneli

No Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi:  08:00 – 23:00

Salı:  08:00 – 23:00

Çarşamba:  08:00 – 23:00

Perşembe:  08:00 – 23:00

Cuma:  08:00 – 23:00

Cumartesi:  08:00 – 00:00

Pazar:  08:00 – 20:00