AlemPanel.com,Web Tasarım + Wordpress + Logo + Grafik

[sp_wpcarousel id="1315"]

Alempanel Duyuru

Alempanel Duyuru

Alempanel takipçilerimiz bizlerin yaptığı tasarımları bazı Sesli Chat panelcileri kopyalama yaparak Satışa sunuyor. Sizlere şunları söylemek istiyorum Alem Panel’in yaptığı Tasarımlar temiz kodlama ve Google‘ye uygun bir şekilde kodlanmıştır. Bazı insanlara Güvenip bizim yaptığımız tasarımları sitelerinize kurdurmayınız ve Satın almamanızı öneriyoruz. Neden mi ?

Bazı panelciler bizim panellerin kopyasını yaparak satışını yapıyor bazı iyi niyetli insanlar bu kişilerden panelleri alarak sitelerine kurulum yapıyorlar. Size önerimiz bu insanlar’dan uzak durun Sesli chat panelcisi diye geçinen şahıslardan almayınız Alempanel Sizlere Kaliteli hizmeti sunuyor.

Bizim yaptığımız panellerin içerisine Shell ve Zararlı kodlar koyarak sitenizi Hackleye bilirler Bizlerden sizlere Kısa bir uyarı Lütfen bu uyarımızı dikkate alınız.

Sesli Chat Panelci

  • 1 sene önce, Alempanel tarafından yazılmıştır.
  • 0 Yorum
  • Blog

Sesli Chat Panelci

Merhaba sevgili sesli chat sahipleri sizlerde kaliteli bir panelci mi arıyorsunuz ? O zaman kaliteli bir panelci’de Arayacağınız bazı kriterler olması lazım. Kaliteli ve daimi iş yapıyor mu ? Daha önce Kurduğu sesli chat ve sesli sohbet sitelerine giderek panelcilerin’den memnun olup olmadığını sorun.

Bunun ayıbı yok arkadaşlar sanal içerisinde bir çok dolandırıcı gezinmektedir Paranızı bu dolandırıcılara kaptırmayın. Kodlama bilmeyen Hatta bir logo bile yapamayan panelciler sanal içince cirit atıyorlar. Güvenilir ve kaliteli işçiliği ile bu işi uzun yıllardır yapan arkadaşlar bulunmaktadır onlara baş vuru yaparak bilgi ala bilirsiniz.

Makale yazmam ve Blog açmam sizi bilgilendirmek amaçlıdır kesinlikle sizi yanılmak amaçlı yazmıyoruz. Madem bir web sitesi sahibi olmak istiyorsunuz o zaman kaliteli kişilerden kurulum yaptırın. Google‘ye uygun bir şekilde web sitesi sahibi akabinde Seo‘ya uygun ve mobil olmasına dikkat etmeniz gereken hususlardan birisidir.

Sesli Panel Nedir

  • 1 sene önce, Alempanel tarafından yazılmıştır.
  • 0 Yorum
  • Blog

Sesli Panel Nedir ?

Merhaba sevgili okurlarımız Sesli panel ve sesli chat panelleri insanların sizin sitesine giriş yaparak sohbet ettikleri platforma sesli panel denir. Sesli chat panel bir çok panelci tarafından yapılan işçiliğe göre değişir.  Kaliteli sesli panel işlerinizi güvendiğiniz firmalardan yaptırmanızı öneriyoruz. Neden mi ? Kodlama hataları ve Sesli panel açıkları yüzünden canınız yana bilir.

Bir çok Hacker sesli panel içerilerine zararlı kodlar ekleyerek sizinde bunu bilmediğiniz için sitenize kurduğunuz an itibaren siteniz tehdit altında ola bilir. Sanal ortamlarda dediğimiz gibi bir çok yazılımcı bulunmaktadır. Güvenmediğiniz kişilerin hesaplarına para göndermeyiniz.

 

 

12